Bursa Arçelik Ankastre Servisi

Bursa Arçelik Ankastre Servisi

Bursa Arçelik Ankastre Servisi

Bursa Arçelik Ankastre Servisi

Ankastre setlerinde uzman olan ekiplerimiz ile sizlere hizmet sunan bursa arçelik ankastre servisi yaşadığınız sorunlarda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Ankastre setlerinizin bakımı ya da onarımı için güvenebileceğiniz bir servis arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bursa arçelik ankastre servisi en iyi hizmeti sunmak için kendisini geliştirmektedir. Sahip olduğumuz tüm teknolojik cihazlar bu nedenle düzenli olarak yenilenir ve personellerimiz gerekli eğitimlerden geçerler. Bu eğitimler sayesinde Arçelik tarafından yeni üretilmiş olan teknolojiler dahi servis personellerimiz tarafından kolay bir şekilde anlaşılıyor.

Servisimizde müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Bu nedenle personel seçimlerinde güler yüzlü olan personeller tercih edilmektedir. Ayrıca personellerimiz sizi mağdur etmemek için hiçbir şekilde sizden onay almadan ankastre setlerinizin bakım ve onarımını yapmaz. Yapılan incelemelerde sonra sizin için bir form hazırlanır ve bu form sizlere sunulur. Sizde onayınızı verdikten sonra personellerimiz ankastre setlerinizin bakımını gerçekleştirirler.

Servisimiz aynı zamanda müşterileri için 1 yıl garantili Arçelik servis hizmeti sunmaktadır. Bunun hizmetten yararlanmak için müşteri hizmetlerine ulaşarak randevu almanız yeterli olacaktır.