Bursa Arçelik Teknik Servisi

Bursa Arçelik Teknik Servisi

Bursa Arçelik Teknik Servisi

Bursa Arçelik Servisi

bursa arçelik servisi sizlere Bursa ilçesinde ve tüm Bursa’da hizmet sunmaktadır. Sahip olduğunuz Arçelik markalı beyaz eşyalarda meydana gelecek herhangi bir sorunda sizde bizi arayarak ekiplerimizin yanınıza gelmesini ve beyaz eşyalarınızın bakımlarını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Servisimiz deneyimli personeller ile çalışmayı tercih etmektedir. Deneyimli personeller sayesinde sizlere daha iyi hizmet sunabiliyoruz. Ayrıca deneyimli personellere ek olarak en iyi ekipmanları servis bünyesine katmaktayız. Bu sayede servisimizi tercih ettiğinizde her zaman en iyi personellerden en iyi hizmeti alabiliyorsunuz.

bursa arçelik servisi müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Yaptığımız tüm işlemlerde müşterilerimizin bizden memnun kalması ve bizleri tekrar tercih etmesi için sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Özellikle beyaz eşyalarınızdaki sorunları hızlı bir şekilde çözebilmek için sizlere yerinde hizmet sunmaktayız. Bu sayede personellerimiz yerinde yaptıkları bakım ve onarımlardan sonra kısa sürede beyaz eşyaların tüm sorunlarını giderir ve beyaz eşyalarınızı kullanıma hazır hale getirirler. Bu da beyaz eşyalarınızı aynı gün içerisinde tekrar kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Servisimiz Bursa’nın en iyi servisi olmak için sürekli yeni teknolojileri yakından takip etmekte ve bu teknolojileri bünyesine katmaktadır. Özellikle Avrupa’da kullanılan tüm cihazlar firma bünyemizde bulunmakta ve sunduğumuz hizmetlerde kullanılmaktadır. Bu sayede beyaz eşyalardaki sorunlar ne olursa olsun bu sorunların kısa sürede tespit edilmesini sağlıyoruz. Yapılan tespitlerden sonrada ilk olarak siz değerli müşterilerimizin onayınızı almakta daha sonrasında ise beyaz eşyalarınızın sorunlarını çözmekteyiz.

Servisimiz kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra sizlere garantili hizmet sunmaktadır. Servis personellerimizin yaptığı tüm işçilikler servisimiz tarafından 1 yıl garanti altındadır. Ayrıca yedek parça değişimleri de yine servisimizin 1 yıl garantisi altında bulunuyor. Bu garanti süresi içerisinde sizde tekrar tekrar servisimize gelerek bizlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

bursa arçelik servisi geçmişte olduğu gibi günümüzde de Bursa’da sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızın modeli ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Personellerimizden randevu aldıktan en kısa sürede personellerimiz tarafından sizlere dönüş yapılacak ve beyaz eşyalarınız için gerekli incelemeler gerçekleştirilecektir. Sizde daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.